Średnia wypłata: zł3837 /miesięczne

Więcej statystyk
Wykonywanie prac naprawczych i renowacyjnych budynku szkoły
Praca na pełen etat
Gorzów wielkopolski
8 dni temu
Obsługa urządzeń do czyszczenia sieci kanalizacyjnej, prace remontowe i ekspoatacyjne
Praca na pełen etat

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

8 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0376 Obowiązki: Naprawa i konserwacja. Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV Wykształcenie...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

miesiąc temu

3375 zł

Zakres obowiązków: Pracownik gospodarczy- konserwator Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Zasugerowane
Praca na pół etatu

INNEKO RCS Sp. z o.o.

7 godzin temuNowa

4800 zł

Zakres obowiązków: Nadzór i utrzymanie w stałej sprawności technicznej całości instalacji w ramach posiadanych uprawnień, wymiana spalonych żarówek, świetlówek,drobne naprawy sieci i urządzeń elektrycznych, inne prace konserwatorskie. Wykształcenie: średnie zawodowe...
Praca na pełen etat

Sarris Darm Sp. z o.o.

Czechów, gm. Santok, Lubuskie
2 dni temu