Średnia wypłata: zł3800 /miesięczne

Więcej statystyk

wykonywanie prac naprawczo-remontowych na terenie obiektu szkoły, pomoc pozostałym członkom personelu przy cięższych pracach, utrzymanie czystości na terenie szkoły (m.in. koszenie trawy, odśnieżanie), drobne prace elektryczne
Praca na pełen etat

I Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy

Świdnica, Dolnośląskie
8 dni temu

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: utrzymanie porządku i czystości na terenie obiektu. Drobne prace naprawcze. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Prawo jazdy kat. B, uprawnienia SEP do 1 kv. Mile widziane osoby z orzeczeniem stopnia niepełnosprawności...
Zasugerowane

HR FOR BUSINESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

21 godzin temu
 ...Konserwator Maszyn i Urządzeń Miejsce pracy: Świdnica Twój zakres obowiązków bieżąca kontrola i uzupełnianie środków smarowych oraz płynów chłodzących w układach maszyn, kontrola szczelności układów smarowania i chłodzenia, wymiana olejów przemysłowych w...
Zasugerowane
Praca stała
Praca na pełen etat
Umowa
Praca zmianowa
Praca w dni powszednie

Fuchs Oil Corporation (PL) Sp. z o.o.

2 dni temu
Pracownik będzie odpowiedzialny za obsługę magazynu z ubraniami roboczymi pracowników, sprawdzanie sprzętów budowlanych wyjeżdżających i wracających z budowy, obsługę terenów zielonych, obsługę techniczną pojazdów służbowych, itp.
Praca na pełen etat

REMGLAS TOMASZ PYDA

Wałbrzych
miesiąc temu