30 - 40 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Praca w branży: obróbka mechaniczna i termochemiczna metali Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Monter konstrukcji stalowych Inne wymagania: p, wymagane uprawnienia spawacza Zawód: Monter konstrukcji stalowych
Zasugerowane

FHU "AVATAR" TOMASZ CIEŚLA

Zabrze
19 dni temu

28,1 zł / stawka godzinowa

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości...
Zasugerowane
Praca na wakacje
Praca na pełen etat
Umowa zlecenie
Praca zmianowa
Śródmieście, Gliwice
2 dni temu
 ...Profil kandydata Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunki inżynieria mechaniczna, mechatronika, technologia maszyn, konstrukcje metalowe, Doświadczenie w branży metalowej lub w dziale konstrukcji blach, Znajomość programów CAD/CAM do projektowania i...
Zasugerowane
Praca stała
Praca na pełen etat
Umowa o pracę

POL-EKO A.Polok-Kowalska sp.k.

Wodzisław Śląski, Śląskie
2 miesięcy temu