Średnia wypłata: zł3016 /miesięczne

Więcej statystyk

4242 zł

Zakres obowiązków: Ocenianie zgodności wyrobów przemysłowych z dokumentacją techniczną. Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie; mile widziana znajomość rysunku technicznego, mile widziana umiejętność obsługi maszyn...
Praca na pełen etat
Umowa

ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY "MIKRO-MET" Grzegorz Kłosowski

Brodnica, Kujawsko-Pomorskie
3 dni temu

4242 zł

Ocenianie zgodności wyrobów przemysłowych z dokumentacją techniczną.
Praca na pełen etat

ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY “MIKRO-MET” Grzegorz Kłosowski

miesiąc temu
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Podejmowanie działań optymalizujących procesy z zakresu bezpieczeństwa i ograniczania strat towarowych w łańcuchach dostawczych Prowadzenie projektów z zakresu bezpieczeństwa ludzi i towaru oraz związanych...
Zasugerowane
Praca fizyczna
Umowa

Dino Polska

27 dni temu