Średnia wypłata: zł5000 /miesięczne

Więcej statystyk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: przeprowadzanie wejściowej kontroli jakości surowców i materiałów monitorowanie jakości w trakcie produkcji pobieranie, testowanie i analiza próbek identyfikacja niezgodności i wad współpraca z dostawcami w celu zapewnienia jakości ...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa
Praca w dni powszednie

Gi Group Poland S.A.

Inowrocław, Kujawsko-Pomorskie
3 dni temu
– odbiory i sprawdzanie bieżącej produkcji – prowadzenie dokumentacji jakościowej
Praca na pełen etat
Pakość, Kujawsko-Pomorskie
7 dni temu

5000 - 6000 zł

Zakres obowiązków: - odbiory i sprawdzanie bieżącej produkcji - prowadzenie dokumentacji jakościowej Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: minimum półrocznego doświadczenia na podobnym stanowisku; - wykształcenie średnie techniczne bądź wyższe ...

FABRYKA MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRZEMYSŁU I GÓRNICTWA, ODLEWNIA...

8 dni temu