Wyniki wyszukiwania: 5 ofert pracy

 ...Numer oferty: StPr/24/0740 Obowiązki: Obsługa koparki, wykonywanie wykopów. Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: doświadczenie w zawodzie jako operator koparko-ładowarki (wymagany staż - lata: 1) obsługa koparko-ładowarki operator...
Koparka
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Matczyn, gm. Bełżyce, Lubelskie
13 dni temu
Obsługa maszyn, załadunek rozładunek maszyn, prace ziemne zgodnie ze zleceniami, wszelkie prace wskazane przez pracodawcę
Koparka
Praca na pełen etat

Artur Świtała

gm. Wojciechów, Lubelskie
14 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: prace ziemne przy przygotowywaniu terenu pod układanie kostki Wykształcenie: podstawowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|90
Koparka
Praca na pełen etat

MKSTONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jabłonna Pierwsza, gm. Jabłonna, Lubelskie
3 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Wykonywanie wykopów. Załadunek i przemieszczanie mas ziemnych, przewożenie urobku, sortowanie oraz rozmieszczanie materiałów na terenie składowania. Wykształcenie: podstawowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|88
Koparka
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Lublinie

Jabłonna Druga, gm. Jabłonna, Lubelskie
10 dni temu

35 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Obsługa koparki, wykonywanie wykopów. Wykształcenie: podstawowe
Koparka
Praca na pełen etat

ARTEX ANASIEWICZ ARTUR

8 dni temu