Wynoszenie gabarytów z piwnic lokali, spod wiat śmietnikowych. Koszenie. Praca na terenie Kołobrzegu w godz. 8-15. Dźwiganie do 30 kg.
Praca na pełen etat
Kołobrzeg, Zachodniopomorskie
21 dni temu

4300 zł

 ...Zakres obowiązków: Codzienne sprzątanie chodników, koszenie trawy, przycinanie krzewów, podlewanie roślin, wynoszenie śmieci. Dźwiganie 15 kg. Praca w godz. 7-15. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Obsługa spalinowych urządzeń ogrodniczych...
Praca na pełen etat

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

14 godziny temu

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Sprzątanie terenów wspólnot mieszkaniowych, koszenie, grabienie, opróżnianie śmietników itp. Praca w godz. 7-15 na terenie miasta Kołobrzeg. Na początku umowa zlecenie, docelowo umowa o pracę. Wykształcenie: podstawowe
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Umowa o pracę

TECHNICZNA OBSŁUGA NIERUCHOMOŚCI ŁAZARCZAK, WIOLETTA KRZEMIŃ...

5 dni temu