Średnia wypłata: zł3160 /miesięcznie

Więcej statystyk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług WYMAGANIA: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: krawiectwo Inne wymagania: Wykształcenie kandydatów- zasadnicze zawodowe-krawieckie. Umiejętność obsługi maszyn krawieckich. 2-letnie doświadczenie...
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Umowa

Pracownia Krawiecko-Kuśnierska WA-BI WIESŁAWA KOPCZYŃSKA

Siewierz, Śląskie
miesiąc temu

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Szycie, zdejmowanie miary, obsługa maszyn krawieckich. Godziny pracy do ustalenia z pracodawcą od 07:00 lub od 08:00. Umowa zlecenie na 1 miesiąc z możliwością przedłużenia. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Wykształcenie...

20 zł / stawka godzinowa

Wymagania: Poszukujemy szczecin do szycia. Mile doświadczenie. Szycie na maszynach oraz praca na automatach. Zapewniamy zakwaterowanie. Sam decydujesz ile godzin dziennie chcesz pracować. Poszukujemy pracowników do szycia. Doświadczenie mile widziane. Szycie na maszynach...
Zasugerowane

Firma usługowo handlowa

Myszków, Śląskie
5 dni temu