Praca Księgowej Zielonogórski, Lubuskie

1-4 z 4 wyników

"GUARDA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ  -  Sulechów, Lubuskie 1500 zł
Zakres obowiązków SPORZĄDZANIE DOKUMENTACJI MIĘDZY PODMIOTAMI, SPORZĄDZANIE ZESTAWIEŃ, KONTAKT Z BANKIEM-PRZELEWY, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, ZNAJOMOŚĆ PRZEPISÓW PODATKOWYCH, ZASAD RACHUNKOWOŚCI, OBSŁUGA DWÓCH SPÓŁEK ŚWIEBODZIN I SULECHÓW Inne wymagania WYMAGANE...
15 dni temu
kontakt przez PUP  -  Nowogród Bobrzański, Lubuskie
Zakres obowiązków wg zawodu
2 dni temu
Racula, gm. Zielona Góra, Lubuskie
KSIĘGOWA / KSIĘGOWY Miejsce pracy: Warszawa Oferujemy • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy • możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się i nowoczesnej firmie • przyjazną atmosferę pracy Opis stanowiska: • bieżące i...
7 dni temu
KS Service  -  Nowe Kramsko, gm. Babimost, Lubuskie
Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy - Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 7254, wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Aktualnie...
miesiąc temu