Średnia wypłata: zł5671 /miesięczne

Więcej statystyk

8500 zł

Zakres obowiązków: - Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: - wymagane doświadczenie
Zasugerowane

Kompleks Wypoczynkowy Szarlota Sp. z o.o.

Szarlota, gm. Kościerzyna, Pomorskie
11 dni temu

5400 €

Wymagania: Restauracja nad jeziorem Hotel szarlota.plposzukuje pomoc kuchenną na stałe (pełny lub niepełny etat) . Oferujemy: ponadprzeciętne wynagrodzenie, bardzo elastyczne godziny pracy bez nocnych i późnych zmian (z wyjątkiem imprez okolicznościowych), możliwość...
Zasugerowane
Praca na pół etatu
Własną działalnością
Elastyczny czas pracy
Nocna zmiana
Weekendowy system

Hotel Restauracja szarlota.pl

Kościerzyna, Pomorskie
16 dni temu

29 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: - Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: - minimum 1 rok doświadczenia
Zasugerowane

HOTEL NIEDŹWIADEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wdzydze, gm. Kościerzyna, Pomorskie
11 dni temu

30 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: - Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: - możliwość zakwaterowania, - posiłki regeneracyjne
Zasugerowane

USŁUGI TURYSTYCZNE Zbigniew Galiński

11 dni temu