Średnia wypłata: zł4000 /miesięczne

Więcej statystyk

4242 zł

Zakres obowiązków: Burgerowania - przygotowywanie posiłków typu fast-food. Praca w godz. 12-20 Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: wykształcenie zawodowe: kucharz. Umiejętność gotowania, grilowania.
Praca na pełen etat

GIZIŃSKI PIOTR KDE

Borówiec, gm. Ostrowite, Wielkopolskie
miesiąc temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Przygotowywanie posiłków. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Oferta skierowana również dla obywateli Ukrainy (poziom znajomości języka polskiego - komunikatywny).
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Słupcy

Słupca, Wielkopolskie
3 dni temu

5500 zł

 ...godzinowe + napiwki od klientów, możliwość zapewnienia kompletu sprzętu do pracy, pozytywną atmosferę, nieustanny kontakt z językiem angielskim, możliwość pracy na własnym sprzęcie (na preferencyjnych warunkach); Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - średnio...
Język angielski
Stałe wynagrodzenie
Praca na pełen etat
Umowa zlecenie
Umowa
Praca w dni powszednie
Tydzień

B3GLOBALCON POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Powidz, Wielkopolskie
10 dni temu