Średnia wypłata: zł3500 /miesięczne

Więcej statystyk

4242 zł

Zakres obowiązków: Pomoc w wydawaniu dań oraz w przygotowaniu posiłków,sprzątanie stanowiska pracy,pomoc w gotowaniu kucharzowi. Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Kutnie

Kutno, Łódzkie
4 dni temu

1790,3 zł

 ...Zakres obowiązków: - wykonywanie poleceń szefa kuchni i właściciela restauracji; - wstępne przygotowywanie posiłków; - dbanie o czystość miejsca pracy; - obieranie warzyw i owoców. Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: książeczka do celów sanitarno epidemiologicznych

13 godziny temu

25,25 zł / stawka godzinowa

 ...Przygotowywanie produktów- kanapek, sałatek, napojów, deserów i innych pyszności, Sprzedaż produktów, obsługa kasy fiskalnej, kompletowanie i wydawanie zamówień, Dbanie o porządek na sali, kuchni i terenie wokół restauracji. Pracuj z nami! Czekamy właśnie na Ciebie!...
Zasugerowane
Praca na pół etatu
Umowa o pracę
Praca na wysokości
Nocna zmiana
Elastyczny czas pracy

McDonalds Polska

21 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Prace kuchenne, sprzatanle, krojenie warzyw, przyrządzanie potraw. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: umiejętność przygotowywania potraw kuchni orientalnej, umiejętność obslugi opiekacza kebab/gyros

Krośniewice, Łódzkie
1 dzień temu