Średnia wypłata: zł4760 /miesięczne

Więcej statystyk

4242 zł

Zakres obowiązków: Przygotowywanie potraw Wykształcenie: podstawowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

ROYALBOX MARCIN OLESIAK

Gorzów wielkopolski
6 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0556 Obowiązki: Przygotowywanie potraw Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: Prawo jazdy kat. B umiejętność gotowania Wykształcenie: ~ podstawowe Miejsce pracy: OGIŃSKIEGO 91, 66-400 Gorzów Wielkopolski...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

6 dni temu
 ...wymagania Gotowanie jest Twoją pasją (innowacyjność i kreatywność w kuchni są Ci bliskie) Doświadczenie na samodzielnym stanowisku kucharza, Zastępcy Szefa Kuchni, Szefa Kuchni Wykształcenie kierunkowe gastronomiczne Posiadasz bardzo dobrą znajomość zagadnień...
Zasugerowane
Własną działalnością
Praca sezonowa
Umowa

PAŁAC MIERZĘCIN NOVOL sp. z o.o. SPÓŁKA JAWNA

3 dni temu