Średnia wypłata: zł4240 /miesięczne

Więcej statystyk
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Nie dotyczy WYMAGANIA: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak OFERUJEMY: ~ Wynagrodzenie brutto: 1 790,3 PLN
Zasugerowane

Centralna Baza Ofert Pracy

Nowy Targ, Małopolskie
3 dni temu
Lokal w centrum Mszany Dolnej poszukuje osób na stanowisko: ~ Pizzer Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy Wymagania: -Gotowość do pracy w systemie zmianowym w tym również w weekendy -Dyspozycyjność -Zaangażowanie -Mile widziane doświadczenie...
Praca na pełen etat
Praca zmianowa
Mszana Dolna, Małopolskie
6 dni temu

3500 - 4000 zł

 ...oraz wyżywienie zapewnione. Praca sezonowa czerwiec-wrzesień 7dni w tygodniu. obowiazki: - przygotowywanie skladników dla kucharza, - przygotowywanie śniadań zgodnie z wymaganiami - bufet - sprzątanie 6 pokoi po gościach (wymiany pokoi są przeważnie raz/dwa...
Zasugerowane
Praca sezonowa
Tydzień
1 raz w tygodniu
2 razy w tygodniu

Agroturystyka Jagodowa Polana

11 dni temu