Średnia wypłata: zł4247 /miesięczne

Więcej statystyk

4242 zł

Zakres obowiązków: Przygotowywanie półproduktów (obieranie, mycie, krojenie). Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

Zakład Produkcyjno Handlowy "Pierogowo" Dorota Cygal

Wałbrzych
1 dzień temu

4242 zł

 ...zakończenia pracy: Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną Zawód: pomoc kuchenna Zapewnienie wyżywienia: NIE Zapewnienie zakwaterowania: NIE Zatrudnienie od zaraz: NIE Pracodawca pokrywa koszt przejazdu...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Praca na pełen etat
Umowa o pracę
Praca od zaraz
Dwie zmiany
Tydzień

Zakład Produkcyjno Handlowy “Pierogowo” Dorota Cygal

Wałbrzych
21 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Pomoc w kuchni. Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: doświadczenie mile widziane
Praca na pełen etat

Usługi Turystyczne "RADOSNO" Rafał Sobkowicz

Sokołowsko, gm. Mieroszów, Dolnośląskie
3 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: zgodny z wnioskiem Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Wałbrzychu

Szczawno-Zdrój, Dolnośląskie
6 dni temu