Średnia wypłata: zł3760 /miesięczne

Więcej statystyk

Pomoc kuchenna Miejsce pracy: Dąbrowa Tarnowska Twój zakres obowiązków ~ Przygotowanie składników do pizzy ,wykonywanie fast food.Dnanie o czystość stanowiska pracy Nasze wymagania ~ Pracowitosc,sumiennosc,dbanie o estetykę smak wykonywanych dań.
Zasugerowane

Pikul Barbara Pizzeria Ateńska

Dąbrowa Tarnowska, Małopolskie
miesiąc temu

4500 zł

 ...Miejsce pracy: Berka Joselewicza 4A, 33-200 Dąbrowa Tarnowska, powiat: dąbrowski, woj: małopolskie Zakres obowiązków: Pomoc kuchenna Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE Wymiar etatu: Pełen etat...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Praca na pełen etat
Umowa o pracę
Praca od zaraz
Tydzień

3 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, mile widziane wykształcenie...
Dwie zmiany

Mlekspol sp. z o.o.

5 dni temu

4300 - 4500 zł

Praca na pełny etat,co drugi dzień od 10.00 do 22.00. Wykonywanie fast food,przygotowywanie składników do pizzy.Dbanie o czystość stanowiska pracy.Praca na okres najkrócej jeden rok.
4 dni temu