Praca Kurier Płock, Mazowieckie

1-4 z 4 wyników

Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Odległość od miasta:

40 kilometrów

Lokalizacja

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Pracodawcy

Freelance oferty:

Wyświetlenia

R

R

R

Global Marketing Holding Sp. z o. o. Sp. K. 15 dni temu

Płock, Mazowieckie

gowork.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Obowiązki: Kurier – dostarczanie umów wraz z urządzeniami dla naszych Klientów, którzy odbyli rozmowę z naszym Call Center. Miejsce pracy: Rzeszów (region Podkarpacki) Wymagania: ~pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji na podstawie umowy ~możliwość podnoszenia...  >>

telekomunikacja NOVUM 5 dni temu

szybkopraca.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Opis: Praca dla Kurierów na terenie Płocka i okolic Kontakt: cv ze zdjęciem wraz z podaniem w tytule e-maila miasta zamieszkania proszę wysłać na adres: artur.mierzejewski@cc-conversa.pl Wymagania: Wymagania: -samochód ( najlepiej mały i oszczędny) -stały dostęp do...  >>

Pełny etat 5 dni temu

olx.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

 ...systemie pracy, mile widziane doświadczenie w branży. Wynagrodzenie 500- pokaż numer telefonu -0zł Poszukujemy również kierowcy z kategorią C praca jako kurier. Płock i okolice wynagrodzenie ok 3000zł Tel. 503- pokaż numer telefonu - lub 505- pokaż numer telefonu - >>

25 dni temu

oferia.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Zlecę wykonanie 6 białych półek do garderoby o wymiarach 190 cm x 35 cm. Oklejone tylko z frontowej strony. Odbiór osobisty bądź wysyłka kurierem. >>

R

R

R

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.