Średnia wypłata: zł4320 /miesięczne

Więcej statystyk

4300 zł

Zakres obowiązków: Prowadzenie laboratorium, wspomaganie nauczycieli ćwiczeń laboratoryjmych i inne zadania Wykształcenie: średnie zawodowe
Zasugerowane
Praca na pół etatu

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

Gorzów wielkopolski
1 dzień temu

4242 zł

Zakres obowiązków: -badanie surowców, półproduktów i wyrobów gotowych kosmetyków -przygotowanie sprzętu laboratoryjnego -pobieranie próbek i wykonywanie bieżących analiz laboratoryjnych -koordynowanie i nadzór nad harmonogramem badań surowców, półproduktów i wyrobów ...
Praca na pełen etat

Silcare Spółka z o. o. Sp. k.

2 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0587 Obowiązki: Prowadzenie laboratorium, wspomaganie nauczycieli ćwiczeń laboratoryjmych i inne zadania Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ średnie zawodowe Miejsce pracy: CZEREŚNIOWA 4E, 66-400 Gorzów Wielkopolski...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy