Średnia wypłata: zł5050 /miesięczne

Więcej statystyk

Wymagania Kogo szukamy? -jeśli jesteś komunikatywny -mieszkasz w promieniu maksymalnie 40 km od Tucholi (warunek konieczny) -z wykształceniem - wyższe branżowe Biologia, Biotechnologia, Technologia żywności bądź pokrewne. -odpowiedzialny -dobrze planujesz i organizujesz...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Bór Tuchola Sp. Z O.O.

Tuchola, Kujawsko-Pomorskie
10 dni temu

4600 - 5500 zł

Zakres obowiązków: praca laboratoryjna, przygotowywanie i wykonywanie posiewów Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: umiejętności: odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, znajomość pakietu MS Office
Praca na pełen etat

ZAMRAŻALNIA KUCZMA SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA W LIKWIDACJI

13 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0244 Obowiązki: praca laboratoryjna, przygotowywanie i wykonywanie posiewów Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ wyższe (w tym licencjat), kierunek: biologia, biotechnologia, technologia żywności bądź pokrewne Pozostałe...
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

14 dni temu
praca laboratoryjna, przygotowywanie i wykonywanie posiewów
12 dni temu