ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: umiejętność w przygotowaniu elementów do lakierowania, mile widzane doświadczenie Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy...
Zasugerowane
Wypłata co tydzień
Umowa o pracę

PATRYK ANDRZEJ ZAGRODZKI

Mińsk Mazowiecki, Mazowieckie
1 dzień temu

5200 zł

Zakres obowiązków: Przygotowanie elementów do malowania. Lakierowanie elementów (części karoserii), gruntowanie konstrukcji Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: umiejętność w przygotowaniu elementów do lakierowania, mile widzane doświadczenie
Praca na pełen etat

"PATRYK" ANDRZEJ ZAGRODZKI

 ...Lakiernik - Malarz proszkowy Miejsce pracy: Okuniew (pow. miński) Twój zakres obowiązków Nakładanie powłok proszkowych na elementy metalowe Obsługa urządzeń lakierniczych / dobór parametrów Przygotowywanie elementów do lakierowania Wizualna kontrola jakości...
Zasugerowane
Praca zmianowa

STALOWNIA sp. z o.o.

Okuniew, gm. Halinów, Mazowieckie
6 dni temu