Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć z języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych w szkole językowej. Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: Doświadczenie w pracy z dziećmi - mile widziane.
Zasugerowane

Ośrodek Edukacyjny Let's Talk A&K Kuniccy s.c.

Augustów, Podlaskie
1 dzień temu
Numer oferty: StPr/24/0362 Obowiązki: Prowadzenie zajęć z języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych w szkole językowej. Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ wyższe (w tym licencjat), kierunek: Filologia angielska Pozostałe wymagania...
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Umowa
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

 ...Lektor - Nauczyciel języka angielskiego Miejsce pracy: Augustów Twój zakres obowiązków prowadzenie inspirujących lekcji języka angielskiego zgodnie z metodą Early Stage, personalizacja procesu nauczania do indywidualnych potrzeb i umiejętności uczniów,...
Zasugerowane
Ciekawy zawód

Early Stage

16 dni temu