6473 zł

 ...równowagi kwasowo-zasadowej, serologii, analityki ogólnej (MOŻLIWOŚĆ ZATRUDNIENIA NA UMOWĘ ZLECENIE) Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: Prawo wykonywania zawodu. Ukończone studia wyższe kierunkowe lub student V roku analityki medycznej....
Licencjat
Praca na pełen etat
Umowa zlecenie

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ

Gostyń, Wielkopolskie
10 dni temu

4908 - 5915 zł

Zakres obowiązków: Diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych. Udzielanie pomocy psychologicznej. Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Licencjat
Praca na pół etatu

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Nieparcie

Niepart, gm. Krobia, Wielkopolskie
12 dni temu

4788 zł

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć z przedmiotu matematyka w kl. IV-VIII Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: Wiedza z zakresu matematyki, komunikacja z młodzieżą Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|130
Licencjat
Praca na pełen etat

ZESPÓŁ SZKÓŁ W DŁONI

Dłoń, gm. Miejska Górka, Wielkopolskie
20 dni temu