Średnia wypłata: zł3650 /miesięcznie

Więcej statystyk

6850 zł

Zakres obowiązków: Praca na budowach jako inżynier budowy. Kierowanie pracą budowy, nadzór nad pracownikami. Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inżynier budownictwa - budownictwo ogólne Zawód: Inżynier budownictwa - budownictwo ogólne
Licencjat
Praca na pełen etat

"WIKSBUD" Sp. z o.o.

Lipno, Kujawsko-Pomorskie
17 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Zajmowanie się opieką, wychowaniem i nauczaniem dzieci w wieku przedszkolnym. Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Licencjat
Praca na pełen etat

Julita Moderska Niepubliczne Przedszkole "Kujawiaczek "

Skępe, Kujawsko-Pomorskie
16 dni temu
 ...wychowaniem i nauczaniem dzieci w wieku przedszkolnym. Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, specjalizacja: przedszkolna i wczesnoszkolna Miejsce pracy: Kujawska 16, 87-630 Skępe, powiat: lipnowski, woj...
Licencjat
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

13 dni temu