Średnia wypłata: zł4935 /miesięcznie

Więcej statystyk

4908 - 5915 zł

Zakres obowiązków: diagnoza, zajęcia rozwijające, komunikacja emocjonalno-społeczna, udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Licencjat
Praca na pół etatu

GMINNE PRZEDSZKOLE W MAKOWIE

Maków, gm. Maków, Łódzkie
2 dni temu
 ...sanitarno – epidemiologicznych umiejetność dobrej organizacji pracy prawo jazdy kat. B Wykształcenie: ~ wyższe (w tym licencjat) Pozostałe wymagania: ~- doświadczenie mile widziane,- rzetelność Miejsce pracy: Czysta 4, 96-100 Skierniewice, powiat:...
Licencjat
Umowa o pracę

Centralna Baza Ofert Pracy

Skierniewice, Łódzkie
19 dni temu

35 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: PROWADZENIE ZAJĘĆ W SZKOLE DLA DOROSŁYCH Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe- mile widziane
Licencjat

CENTRUM NAUKI I BIZNESU "ŻAK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZ...

3 dni temu