Średnia wypłata: zł5681 /miesięczne

Więcej statystyk

4242 zł

STANOWISKA: Osoba zatrudniona na w/w stanowisku ma za zadanie prowadzenie prac magazynowych zgodnie z wytycznymi. Do ogólnych obowiązków należą następujące czynności: - przygotowywanie przesyłek dla klientów, -wysyłki paczek allegro i sklep internetowy - przyjmowanie...
Praca na pełen etat
Umowa
Jedna zmiana
Praca w dni powszednie
Rawicz, Wielkopolskie
2 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: przyjmowanie i wydawanie towarów; utrzymywanie porządku w magazynie; bezpośredni kontakt z klientem; Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Rawiczu

Sierakowo, gm. Rawicz, Wielkopolskie
4 dni temu

17 - 20 zł / stawka godzinowa

Wymagania: Praca w polu i na magazynie. Stawka w zależności od umiejętności 17-20 zl/h. Plewienie i zbiór warzyw. Fasola , bob, kukurydza itp. MIESZKANIE GRATIS
Zasugerowane

GospodarstwoGradzik

Żmigród, Dolnośląskie
18 dni temu
 ...Przemieszczanie towarów i surowców przy użyciu wózka widłowego lub wózka typu reach truck Rozliczanie i rozładowywanie towarów na magazynie, produkcji, kontroli końcowej i terenie zewnętrznym Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych plus towarzysząca temu...
Zasugerowane
Praca stała
Podróż służbowa
Umowa
Brygada
Praca fizyczna
System 4-brygadowy

TKF Polska Sp. z o.o.

4 dni temu