Do Twoich obowiązków będzie należało: obsługa skanera magazynowego załadunek, rozładunek oraz sortowanie przesyłek ręczne prace magazynowe Oczekujemy: doświadczenia w pracach magazynowych sumienności, uczciwości oraz zaangażowania w wykonywane obowiązki...
Zasugerowane
Praca fizyczna
Umowa
Praca na wysokości
Jedna zmiana

InterKadra Sp. z o.o.

Żelgoszcz, gm. Parzęczew, Łódzkie
5 dni temu

4300 zł

Zakres obowiązków: - przygotowywanie towaru pod zamówienie, dostarczanie towaru do klienta, rozliczanie kasowe Wykształcenie: gimnazjalne
Praca na pełen etat

Hurtownia spożywcza "DANA" - DANUTA LEWANDOWSKA

Cedrowice-Parcela, gm. Ozorków, Łódzkie
14 godziny temu
Numer oferty: StPr/24/0706 Obowiązki: - przygotowywanie towaru pod zamówienie, dostarczanie towaru do klienta, rozliczanie kasowe Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ prawo jazdy kat B Wykształcenie: ~ gimnazjalne Miejsce...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

7 godzin temu