Średnia wypłata: zł7125 /miesięczne

Więcej statystyk

Wyniki wyszukiwania: 5 ofert pracy

1790,3 zł

Zakres obowiązków: A. Część teoretyczna: 1. Zapoznanie się z przepisami bhp, p-poż. 2. Zapoznanie się z zasadami firmy. B. Zadania wykonywane przez bezrobotnego w okresie odbywania stażu: 1. Przyjmowanie towaru. 2. Wydawanie towaru. 3. Pakowanie paczek. 4. Konfekcjonowanie...
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Wadowicach

Świnna Poręba, gm. Mucharz, Małopolskie
10 dni temu

4600 zł

Układanie towaru w magazynie. Odpowiednia kompletacja zamówień. Wydawanie i przyjmowanie towaru.
Praca na pełen etat

Gra-Lech s.c. Katarzyna Jarząb, Agata Jarząb

Jordanów, Małopolskie
25 dni temu

4242 zł

Przyjmowanie i segregacja złomu. Umowa na okres próbny, 3 m-ce z możliwością przedłużenia, pełny etat (możliwość pracy na 1/2 etatu), w godz. 8.00-16.00. Praca również w soboty. Kontakt z pracodawcą osobisty, poprzedzony kontaktem telefonicznym: (***) ***-****
Praca na pełen etat
Umowa
1/2 etatu

Polak Ewa FENIKS

Sułkowice, Małopolskie
miesiąc temu

6000 zł

Zakres obowiązków: Przyjmowanie i układanie towarów, obsługa klienta, dbanie o porządek. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe oraz uprawnienia na wózek widłowy. II zmiany: 06-14, 14-22

MINI - MAX ZOFIA ADAMCZYK KRZYSZTOF ADAMCZYK SPÓŁKA KOMANDYT...

Budzów, gm. Budzów, Małopolskie
3 dni temu

4242 zł

Przyjmowanie, wydawanie towaru, sprawdzanie dostaw.
Praca na pełen etat

AGAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sucha Beskidzka, Małopolskie