Średnia wypłata: zł4121 /miesięczne

Więcej statystyk

MAGAZYNIER Miejsce pracy: Zarzecze, powiat niżański Voster to polska firma rodzinna o międzynarodowym zasięgu. Jesteśmy jednym z największych producentów drzwi wewnętrznych w Polsce. Wyznaczamy trendy w zakresie innowacyjności oferując szeroki asortyment produktów...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa

1994,4 zł

Zakres obowiązków: Przyjmowanie i wydawanie towaru. Znakowanie i opis towaru. Prowadzenie dokumentacji. Pomoc przy obsłudze klienta. Rozmieszczanie i układanie towarów. Dbanie o ekspozycję. Wykształcenie: gimnazjalne Inne wymagania: Brak wymagań.
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Stalowej Woli

Turbia, gm. Zaleszany, Podkarpackie
1 dzień temu

4300 - 4800 zł

 ...Sklep Frac w Stalowej Woli, na ul. Niezłomnych 70 zatrudni magazyniera . Oferujemy: -umowę o pracę na pełny etat, -płacę podstawową plus premię, -bony towarowe, -atrakcyjne ubezpieczenie grupowe. W zakresie obowiązków osoby nowo zatrudnionej będzi e:...
Praca na pełen etat
Umowa
Stalowa Wola, Podkarpackie
4 dni temu

4500 zł

Przyjmowanie i sprzedaż towaru, odbieranie towaru, składanie zamówień. Kompleksowa obsługa klientów, kasy i komputera.
Praca na pełen etat

“SANROL” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Nisko, Podkarpackie
2 miesięcy temu