5380 - 6850 zł

Bądź jednym z pierwszych
Dla naszego Klienta, producenta z branży technicznej/reklamowej, poszukujemy kandydata na stanowisko: Operator Wózka Widłowego Magazynier Miejsce pracy: Konin Zakres obowiązków: ~Obsługa wózka widłowego ~Praca na magazynie wysokiego składowania ~...
Zasugerowane
Praca stała
Praca na pełen etat
Umowa o pracę
Praca fizyczna
Nocna zmiana

FallWork Sp. z o.o.

Turek, Wielkopolskie
1 dzień temu

4242 zł

Zakres obowiązków: obsługa magazynu, wydawanie, przyjmowanie towaru Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: chęć współpracy

MICHAŁ PŁUCIENNIK - ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWY "MP...

Tarnowski Młyn, gm. Władysławów, Wielkopolskie
11 godzin temu
Zakres obowiązków: dbanie o odpowiednie wyposażenie miejsc pracy mechanicznych, naprawa i konserwacja urządzeń na warsztacie, przygotowanie i czyszczenie elementów zawieszenia i hamulców Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, Inne wymagania...
Zasugerowane

Osoba prywatna