ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe, mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, punktualność, umiejętność pracy w zespole, punktualność, uprawnienia...
Praca na pełen etat
Umowa o pracę
Umowa

SOMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oświęcim, Małopolskie
17 dni temu
pomoc przy przygotowywaniu towaru dla klienta, przygotowywanie towaru do cięcia, wydawanie towaru klientowi
16 dni temu
 ...pierwszej pracy lub zastanawiasz się nad zmianą ścieżki zawodowej? Czujesz, że praca na magazynie to jest coś dla Ciebie?   Szukamy magazynierów, którzy będą zajmować się kompletowaniem zamówień przy użyciu skanera, rozładunkiem i załadunkiem towaru oraz przygotowywaniem...
Zasugerowane
Książeczka sanepidu
Umowa zlecenie
Umowa
Praca na wysokości
Dwie zmiany
Praca w dni powszednie
Praca zmianowa

JAGA Recruitment Sp. z o.o.

22 dni temu