4348 - 5750 zł

Zakres obowiązków: Odbiór i rozmieszczenie towaru na magazynie. Kompletowanie zamówień. Praca ze skanerem. Mile widziane doświadczenie zawodowe. Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

EKO-OKNA S.A.

Kornice, gm. Pietrowice Wielkie, Śląskie
9 dni temu
Szukasz dobrej pracy na jasnych warunkach w stabilnej firmie? Wybierz pracodawcę, który jest liderem w branży i docenia swoich pracowników. Atrakcyjne wynagrodzenie, zorganizowany dojazd do zakładu, szereg bonusów dla zatrudnionych u nas osób i ich rodzin, nowoczesny park...
Zasugerowane
Własną działalnością
Umowa
Praca fizyczna

10 dni temu

5082 - 5750 zł

Zakres obowiązków: Prace magazynowe, uprawnienia na wózki widłowe z UDT Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: wyk. podstawowe, uprawnienia na wózek widłowy UDT, chęć do pracy Praca pon.-pt. 6-14, 14-22, 22-6
Praca na pełen etat
Praca w dni powszednie

EKO-OKNA SPÓŁKA AKCYJNA

1 dzień temu