Średnia wypłata: zł4700 /miesięczne

Więcej statystyk

Wyniki wyszukiwania: 5 ofert pracy

Numer oferty: StPr/24/0736 Obowiązki: Malowanie elementów Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe Pozostałe wymagania: ~ Wymagane doświadczenie Miejsce pracy: 37-204 Tryńcza 409A, powiat: przeworski, woj: podkarpackie...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Centralna Baza Ofert Pracy

Tryńcza, gm. Tryńcza, Podkarpackie
18 dni temu

30 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Malowanie elementów Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Wymagane doświadczenie
Praca na pełen etat

MAR-SPAW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

21 dni temu
 ...jest firmą, której głównym profilem działalności są usługi prowadzone na rynku energetyki zawodowej i przemysłowej oraz na rynku konstrukcji stalowych i rurociągów.JWW Invest S.A. posiada wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001:2008, certyfikowany przez TUV CERT oraz...
Praca na pełen etat
Brygada
Umowa

JWW INVEST S.A.

Leżajsk, Podkarpackie
9 dni temu

29 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Spawanie konstrukcji stalowych Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|154

9 dni temu

6500 zł

Zakres obowiązków: Montaż konstrukcji stalowych Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe
Praca na pełen etat

Firma Produkcyjno Usługowo Handlowa BUDMET Zagaja Zdzisław

Wola Zarczycka, gm. Nowa Sarzyna, Podkarpackie
miesiąc temu