Średnia wypłata: zł3010 /miesięczne

Więcej statystyk

25 - 32 zł / stawka godzinowa

Przyjmę pracownika oraz pomocnika do prac remontowo budowlanych wykonujemy zabudowy g/k gładzie malowanie docieplenia murowanie prace zewnętrze montaże dzrzwi i okien Proszę o kontakt Panów znających się na pracy którzy są odpowiedzialni i bez nałogu alkoholowego
Praca na pełen etat
Kłodzko, Dolnośląskie
3 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Organizacja stanowiska pracy, malowanie, szpachlowanie, glazurnictwo. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Umiejętność malowania, szpachlowania, glazurowania.
Praca na pełen etat

PAMAKA MACIEJ KAJDANOWICZ

Bystrzyca Kłodzka, Dolnośląskie
10 dni temu

4242 zł

 ...Strażacka 12D, 57-500 Bystrzyca Kłodzka, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie Zakres obowiązków: Organizacja stanowiska pracy, malowanie, szpachlowanie, glazurnictwo. Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Praca na pełen etat
Umowa o pracę
Praca od zaraz
Jedna zmiana
Tydzień

2 dni temu