...cywilnej. Miejsce i otoczenie organizacyjno- techniczne stanowiska pracy: Podstawowe wyposażenie stanowiska to: zestaw komputerowy, meble biurowe oraz elektryczne urządzenia biurowe. Użytkowanie sprzętu biurowego (komputer, drukarka, kserokopiarka). Wejście główne...
Zasugerowane
Praca siedząca
Umowa na zastępstwo

Izba Administracji Skarbowej w Lublinie

Biała Podlaska, Lubelskie
4 dni temu

4600 zł

Zakres obowiązków: składanie mebli, cięcie materiałów, składanie materiałów (godz. 8:00 - 16:00) Wykształcenie: podstawowe Stolarz* Inne wymagania: umiejętność składania mebli, praca z piłą, wymagane min. pół roku doświadczenia zawodowego Zawód: Stolarz*
Praca na pełen etat

RAWOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

19 godzin temu

6500 zł

Zakres obowiązków: tapicerowanie mebli, wycinanie elementów drewnianych (godziny pracy 8-16) Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe
Praca na pełen etat

DEFFINE FURNITURE SP. Z O.O.

8 dni temu