...na każdym etapie organizowania swoich wymarzonych czterech kątów - od sprawdzonych materiałów do budowania i remontu, przez stylowe meble i dodatki do aranżacji wnętrz, na architekturze ogrodowej kończąc. W sekcji Stolarka czekają na Ciebie nie tylko solidne drzwi zewnętrzne...
Mebel
Praca stała
Praca sezonowa
Umowa
Telepraca
Praca zmianowa
Weekendowy system

CYRADIS sp. z o.o.

Sędziszów Małopolski, Podkarpackie
14 dni temu

4900 zł

Zakres obowiązków: Produkcja i montaż mebli Godziny pracy od 07.00-15.00 Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: Mile widziana znajomość obróbki mebli skrzyniowych, chęci do pracy, wymagane umiejętności stolarskie
Mebel
Praca na pełen etat

Żądło Grzegorz F.H.P.U D R E W M A K

Poręby Kupieńskie, gm. Kolbuszowa, Podkarpackie
17 godzin temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Ogólne prace stolarskie, montaż mebli u klienta. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe mile widziane.
Mebel

Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa "LOBELA" mgr inż. Marek ...

Ostrów, gm. Ostrów, Podkarpackie
15 dni temu