Średnia wypłata: zł3600 /miesięczne

Więcej statystyk
sprzedaż części samochodowych, olei, akcesoriów przemysłowych, obsługa klienta, obsługa komputera
Praca na pełen etat

Spółka cywilna JAN – POL Stankiewicz Jan Marzena Mateusz

Żuromin, Mazowieckie
18 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe jako sprzedawca Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: ...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Spółka cywilna JAN - POL Stankiewicz Jan Marzena Mateusz

20 dni temu
 ...obowiązków Zatrudnię osobę do pracy w gospodarstwie rolnym. Przewóz paszy samochodem ciężarowym. W sezonie prace na traktorze, poza sezonem prace gospodarskie, mechanika, prace porządkowe. Pełen etat Nie posiadamy zakwaterowania. Nasze wymagania ~ Prawo jazdy B,C,E...
Praca na pełen etat

KABANEK sp. z o.o.

Lubowidz, gm. Lubowidz, Mazowieckie
9 dni temu