4242 - 6000 zł

 ...Zakres obowiązków: Wykształcenie: średnie; doświadczenie zawodowe; zakres obowiązków: naprawa samochodów osobowych; jedna zmiana; miejsce pracy: Książenice Wykształcenie: średnie zawodowe Mechanik pojazdów samochodowych* Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych*
Praca na pełen etat
Jedna zmiana

KRYZOS INWESTYCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Książenice, gm. Czerwionka-Leszczyny, Śląskie
11 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Realizacja prac transportowych i załadunek. Obsługa traktora i jego konserwacja. Wykształcenie zawodowe, minimum roczne doświadczenia. Kontakt telefoniczny z pracodawca. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE 'MAPET" Henryk Chucz

Czerwionka-Leszczyny, Śląskie
10 dni temu
Realizacja prac transportowych i załadunek. Obsługa traktora i jego konserwacja. Wykształcenie zawodowe, minimum roczne doświadczenia. Kontakt telefoniczny z pracodawca.
13 dni temu
 ...Zadania: zarządzanie pracą zespołu mechaników, elektryków, automatyków konserwacja i naprawa maszyn produkcyjnych prowadzenie dokumentacji z wykonywanych prac współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie Utrzymania Ruchu współpraca z Działem Narzędziowni...
Zasugerowane
Umowa

Gi Group Poland S.A.

1 dzień temu