Średnia wypłata: zł7500 /miesięczne

Więcej statystyk

6000 zł

Zakres obowiązków: Zarządzanie zespołem, rozdzielanie zadań, priorytety, cele, ocena efektów, kontrola działania pracowników. Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Renata Gaweł CUKIERNIA "ITALIA"

Gorlice, Małopolskie
9 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Uprawnienia: zarządzania zasobami ludzkimi Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: Wynagrodzenie brutto: ...

Renata Gaweł CUKIERNIA ITALIA

10 dni temu
 ...– zależną od wyników sprzedaży (brak sufitu wynagrodzeniowego). Profesjonalny system wdrożenia i możliwość rozwoju w kierunku Menedżera Zespołu Sprzedaży. Rozwinięty system szkoleń (wstępnych, produktowych, sprzedażowych i menedżerskich). Work life balance – zdrowa...

Compensa Dystrybucja Sp. Z o.o., Vienna Insurance Group

3 dni temu