4242 zł

Zakres obowiązków: Prace budowlane na terenie kraju/delegacje Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: wymagane min. roczne doświadczenie Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat
Podróż służbowa

RAF - DACH Rafał Rabinek

Niemczyn, gm. Damasławek, Wielkopolskie
1 dzień temu

4650 zł

 ...wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: - preferowane wykształcenie wyższe o kierunku Zarządzania Jakością/Technologia Żywności/Towaroznawstwo lub wykształcenie średnie z minimum 2 -letnim doświadczeniem w Dziale Jakości, - pozostałe warunki pracy do uzgodnienia,
Praca na pełen etat

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Buszewo, gm. Gołańcz, Wielkopolskie
11 dni temu

24 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Czytanie rysunku technicznego, spawanie wyrobów, cięcie materiału. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Pożądane uprawnienia spawalnicze; Konieczne doświadczenie zawodowe min. 3 lata.
Praca na pełen etat

MARGOSTAL - REWOLIŃSCY SPÓŁKA JAWNA

Margonin, Wielkopolskie
15 dni temu

5000 - 8000 zł

 ...i negocjacyjnych. Pasji do zdobywania wiedzy i rozwoju osobistego. Gotowości na współpracę w oparciu o umowę B2B. Wykształcenia min. średniego.   Gotowa/y na nową jakość w swojej karierze?   Dołącz do naszego Zespołu. Bądź na Fali: Kierunek Sukces!...
Zasugerowane
Praca na wysokości
Umowa
Elastyczny czas pracy

ALLIANZ Sp. z o.o.

Szamocin, Wielkopolskie
28 dni temu