fryzjerstwo męskie – barber
Praca na pełen etat

Razor BarberShop Monika Kraśniewska

Cieszyn, Śląskie
11 dni temu

5384 - 6850 zł

Zakres obowiązków: fryzjerstwo męskie - barber Wykształcenie: zasadnicze branżowe Inne wymagania: chęć do pracy

12 dni temu
Jesteśmy Southern Spars Europe, mistrzowie w kreowaniu nowoczesnych rozwiązań dla żeglarstwa. Nasza podróż rozpoczęła się 23 września 2021 roku w malowniczych Bażanowicach, gdzie z pasją i zaangażowaniem tworzymy maszty, elementy masztów z włókna węglowego oraz takielunki...
Zasugerowane
Praca stała
Praca na pełen etat
Podróż służbowa
Umowa

Southern Spars Europe sp. z o.o.

Bażanowice, gm. Goleszów, Śląskie
miesiąc temu
Zakład Kominiarski Waszek Spółka Jawna w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko: KOMINIARZ CZELADNIK/ MISTRZ KOMINIARSKI/ POMOCNIK KOMINIARZA. Wymagania: -predyspozycje do pracy na wysokościach, -prawo jazdy kat. B. Oferujemy: -praca w pełnym...
Zasugerowane
Praca na wysokości
Ustroń, Śląskie
4 dni temu