Średnia wypłata: zł3663 /miesięczne

Więcej statystyk

4242 - 5000 zł

Zakres obowiązków: pomocnicze prace przy produkcji Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna
Zasugerowane

SM MLEKOVITA

Morąg, Warmińsko-Mazurskie
2 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0824 Obowiązki: pomocnicze prace przy produkcji Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ podstawowe Pozostałe wymagania: ~ mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna Miejsce pracy: Przemysłowa 8, 14-300 Morąg...
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Umowa
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

2 dni temu

4300 zł

 ...Zakres obowiązków: obsługa maszyn mleczarskich, wykonywanie głównych procesów produkcyjnych związanych z przygotowaniem, obróbką i zapakowaniem wyrobu gotowego Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: wymagana książeczka sanitarno-epidemiologiczna...
Praca na pełen etat

LACTIMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

23 dni temu