...POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ? PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb stabilność zatrudnienia, umowę o pracę możliwość rozwoju - stawiamy na awanse wewnętrzne niezbędne szkolenia atrakcyjne...
Zasugerowane
Umowa
1/2 etatu

Dino Polska

Trablice, gm. Kowala, Mazowieckie
5 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: rozbiór mięsa, pakowanie mięsa Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe, umiejętność pracy w przetwórstwie mięsnym, rozbiór mięsa
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Radomiu

Młodocin Mniejszy, gm. Kowala, Mazowieckie
11 godzin temu

32 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: - rozładunek i załadunek transportów - rozmieszczanie palet w odpowiednich strefach magazynu - przywóz produktów dla pracowników produkcyjnych Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: [Inne] : Wymagane uprawnienia UDT
Zasugerowane

EXTER MANUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

20 dni temu