PRACA W DANII -- Praca na sortowni metalu. Operator palnika gazowego- za granicą Obowiązki sortowanie manualne metali sortowanie jakościowe przerzucanie metali i złomu przy pomocy wózka widłowego rozcinanie części przy pomocy palnika ...
Zasugerowane
Własną działalnością
Praca na pełen etat
Praca za granicą
Umowa

ATN Service ApS

Dobra, Zachodniopomorskie
8 dni temu

28,1 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: pomocnik administratora Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: WYMAGANE: GOTOWOŚĆ DO PRACY ZMIANOWEJ MILE WIDZIANE: DOŚWIADCZENIE Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|100
Zasugerowane

AMW REWITA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Rogowo, gm. Radowo Małe, Zachodniopomorskie
miesiąc temu
Pracownik dostaw w drogerii   Miejsce pracy: Dobra ul. Szczecińska Pracownik dostaw - oferta pracy tymczasowej. OBOWIĄZKI: - przyjęcie towaru, - rozładunek towaru z samochodów dostawczych i palet, - wyłożenie towaru na półki sklepowe zgodnie z obowiązującymi...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Umowa zlecenie

Jobman Group Sp. z o.o.

4 dni temu