Średnia wypłata: zł5419 /miesięcznie

Więcej statystyk

6000 zł

Zakres obowiązków: Montaż instalacji wentylacyjnych i innych instalacji przemysłowych. Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: Miejsce pracy: według zleceń.
Praca na pełen etat

AIR-SERVIS HENRYK WOJNAROWSKI

Rzeszów
22 godziny temu
Montaż instalacji wentylacyjnych i innych instalacji przemysłowych.

Rzeszów
21 dni temu
 ...Stolarz - Montażysta Miejsce pracy: Rzeszów Twój zakres obowiązków Montaż i demontaż mebli oraz innych elementów wyposażenia według projektów technicznych Montaż frontów, korpusów, półek, szuflad i innych elementów Montaż regałów magazynowych i ekspozycyjnych...
Zasugerowane
Praca stała
Podróż służbowa
Praca na wysokości
Ciekawy zawód

DECOMONT GRZEGORZ KUDLEK

Rzeszów
28 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0358 Obowiązki: Montaż instalacji wentylacyjnych i innych instalacji przemysłowych. Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: Monter instalacji (wymagany staż - lata: 1) Prawo jazdy kat.B Wykształcenie: średnie...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Rzeszów
16 dni temu