Średnia wypłata: zł4000 /miesięczne

Więcej statystyk

8000 zł

Zakres obowiązków: Montaż instalacji fotowoltaicznych, budowa konstrukcji, montaż modułów PV i innych urządzeń, okablowanie systemu fotowoltaiczneg, inne prace instalacyjne. Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: [Umiejętność 2] : Znajomość konstrukcji...
Praca na pełen etat

STRATUS ENERGIA Marek Kopciuch

Szprotawa, Lubuskie
miesiąc temu
Montaż instalacji fotowoltaicznych, budowa konstrukcji, montaż modułów PV i innych urządzeń, okablowanie systemu fotowoltaiczneg, inne prace instalacyjne.

 ...budowlanego, w tym w zakresie bezpieczeństwa użytkowania i eksploatacji nieruchomości Swobodna komunikacja w języku polskim oraz angielskim (znajomość j.chińskiego i/lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem) Uprawnienia SEP G1-E/D, G2-E/D, G3-E/D Uprawnienia do...
Język angielski
Podwykonawca
Umowa

MINTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

25 dni temu