Średnia wypłata: zł3010 /miesięczne

Więcej statystyk

Stanowisko: Monter Konstrukcji Stalowych Монтер конструкцій Zakład pracy: Newiadów Dla naszego klienta Fabryka Przyczep Niewiadów Sp. z o.o. poszukujemy pracowników na stanowisko MONTER Konstrukcji Opis stanowiska: - Montaż konstrukcji stalowych - Spawanie...
Zasugerowane

Skilled Stuff Solution

Niewiadów, gm. Ujazd, Łódzkie
1 dzień temu
Poszukujemy tokarza CNC z doświadczeniem do pracy w Polmecanic Group z siedzibą w Skomlinie k. Wielunia (woj. łódzkie). Jesteśmy zainteresowani długotrwałą współpracą, więc jeśli interesuje Cię stabilne zatrudnienie, zachęcamy do aplikowania. Więcej informacji pod numerem...
Zasugerowane
Praca stała
Praca na pełen etat
Umowa

Polmecanic Group Sp. z o.o.

Wieluń, Łódzkie
5 dni temu

5800 - 5900 zł

Zakres obowiązków: montaż instalacji elektrycznych Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Praca na pełen etat

Z.U.H. "SPEC" Łukasz Malinowski

Ujazd, gm. Ujazd, Łódzkie
16 dni temu