4242 zł

Zakres obowiązków: Serwis i montaż paneli fotowoltaicznych Wykształcenie: średnie zawodowe Technik elektryk* Zawód: Technik elektryk* Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|258
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Wolsztynie

Powodowo, gm. Wolsztyn, Wielkopolskie
20 godzin temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Wykonywanie instalacji elektrycznych,prace konserwacyjno-remontowe instalacji, do wynagrodzenia doliczana jest premia Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ROMIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ OD...

Żodyń, gm. Siedlec, Wielkopolskie
25 dni temu

5500 zł

Zakres obowiązków: doświadczenie wymagane Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Praca na pełen etat

USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE DAMIAN GRUCEL

Jaromierz, gm. Siedlec, Wielkopolskie
10 dni temu
 ...zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie ciągłości pracy wydziałów produkcyjnych i pomocniczych w zakresie instalacji elektrycznych i systemów automatyki. Nasze wymagania wykształcenie techniczne, średnie lub wyższe (preferowane kierunki:...
Zasugerowane
Umowa
Praca zmianowa

Nestlé Polska S.A.

Kargowa, Lubuskie
19 dni temu