ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką...
Zasugerowane
Umowa o pracę

LIMBA Aldona Turek

Poręba, Śląskie
14 dni temu
Praca na hali produkcyjnej, kompletowanie elementów mebli, obsługa elektronarzędzi i urządzeń ręcznych do montażu mebli. Montaż mebli u klienta. Praca na jedną zmianę w godz. 06.30-14.30
Praca na pełen etat
Jedna zmiana

13 dni temu
 ...Żelisławicach, Lgocie, Koziegłowach, Rzeniszowie, Markowicach, Brudzowicach). Rozpoczęcie pracy zaplanowane jest na lipiec. Do zadań montera należeć będzie: Wykonywanie prac montażowych za pomocą wkrętaków pneumatycznych lub ręcznie, zgodnie z Instrukcją i Kartą Pracy...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa
Praca na wysokości
Praca zmianowa

JAGA Recruitment Sp. z o.o.

10 dni temu