Numer oferty: StPr/24/0377 Obowiązki: realizacja operacji procesów technologicznych montażu łożysk w systemie trzyzmianowym, wykonywanie czynności przewidzianych w technologicznych kartach operacyjnych oraz obowiązujących instrukcjach wykonawczych Wymagania: ...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Kraśnik, Lubelskie
2 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: realizacja operacji procesów technologicznych montażu łożysk w systemie trzyzmianowym, wykonywanie czynności przewidzianych w technologicznych kartach operacyjnych oraz obowiązujących instrukcjach wykonawczych Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

FABRYKA ŁOŻYSK TOCZNYCH - KRAŚNIK SPÓŁKA AKCYJNA

1 dzień temu
realizacja operacji procesów technologicznych montażu łożysk w systemie trzyzmianowym, wykonywanie czynności przewidzianych w technologicznych kartach operacyjnych oraz obowiązujących instrukcjach wykonawczych
19 dni temu
 ...asortymentu i przewodzisz zespołowi pracowników jesteś współodpowiedzialny za efektywne zagospodarowanie przestrzeni sklepowej oraz regałów zlecasz czynności niezbędne dla zachowania porządku w sklepie i monitorujesz ich realizację asystujesz Kierownikowi Sklepu w...
Zasugerowane
Praktyka/staż
Ciekawy zawód
Umowa
Elastyczny czas pracy

Action Poland Sp. z o.o.

10 dni temu