Średnia wypłata: zł11 309 /miesięczne

Więcej statystyk

6000 zł

Zakres obowiązków: montowanie konstrukcji stalowych. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

GRANLY STEEL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Goleniów, Zachodniopomorskie
2 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0300 Obowiązki: montowanie konstrukcji stalowych. Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: WSKAZANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE. Dokładność UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA RYSUNKÓW TECHNICZNYCH odpowiedzialność Samoorganizacja...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

3 dni temu
montowanie konstrukcji stalowych.
1 dzień temu

7000 zł

Zakres obowiązków: PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA ŚCIAN, MONTOWANIE IZOLACJI TERMICZNEJ, NAKŁADANIE ZAPRAW, WKLEJANIE SIATKI ZBROJĄCEJ, WYKONANIE ZAPRAW GRUNTUJĄCYCH, NAKŁADANIE TYNKU. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Praca na pełen etat

Zakład Ogólnobudowlany Ryszard Maras

Kliniska Wielkie, gm. Goleniów, Zachodniopomorskie
17 dni temu